Nasza działalność oparta jest na dwóch filarach:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Garwolinie

W ramach Szkoły zapewniamy kompleksowe wsparcie dla dzieci, które realizują obowiązek szkolny w systemie edukacji domowej. Szkoła organizuje coroczne egzaminy dla dzieci, sprawdzające znajomość obowiązującej podstawy programowej. Placówka jest bezpłatna. Funkcjonuje pod nadzorem Kuratora Oświaty.

Centrum Edukacji Domowej

Tworzymy także przestrzeń do spotkania, wsparcia, wymiany doświadczeń i rozwijania pasji. Przestrzeń dla różnorodnych poszukiwań, wspólnych dążeń, odpowiedzialności i samodzielności. Miejsce integracji rodzin uczących swoje dzieci w Edukacji Domowej. Chcemy zapewnić uczniom ED możliwość kontaktów z rówieśnikami tworząc warunki do bezpiecznego rozwijania kompetencji społecznych. Tworzyć przestrzeń do rozwoju, wzmacniać kompetencje, słuchać, dawać miejsce na spotkania, zapraszać ciekawych ludzi.

Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji w obydwu tych obszarach. Dzięki temu dzieci – łącząc wodę z ogniem – otrzymują świadectwo z niepublicznej szkoły podstawowej, osadzonej w polskim systemie edukacji, a jednocześnie spędzają czas w środowisku, które oferuje zdecydowanie więcej inspiracji i bardziej przyjazne warunki rozwoju niż szkolna ławka.