Oferta CED

Konsultacje z nauczycielami

Wspomagając edukację dzieci proponujemy systematyczne spotkania z nauczycielami. Konsultacje mają na celu wyjaśnienie trudniejszych zagadnień podstawy programowej, sprawdzenie postępów dziecka, powtórzeń materiału pod okiem specjalistów. Częstotliwość i długość spotkań uzależniona będzie od ilości uczniów i ich zróżnicowania wiekowego.

Warsztaty tematyczne

W planach CED jest zorganizowanie panelu warsztatów tematycznych dostosowanych do zainteresowań i potrzeb naszych podopiecznych. Współpracujemy z takimi placówkami jak Szkoła Muzyczna i Centrum Edukacyjne „Twórcza Zagroda”. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zajęć.

Wsparcie psychologiczne i logopedyczne

Wiemy, że rozwój dziecka jest niezwykle ważny. Współpracujący z nami psycholog i logopeda mogą pomóc w uporządkowaniu emocji, rozwianiu wątpliwości, spojrzeniu na problem z innej perspektywy i poszukiwaniu rozwiązań.

Warsztaty dla rodziców

Rodzicielstwo to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych i najtrudniejszych zadań, jakie stawia przed nami życie – począwszy od niezwykle wymagającego stanu ciała i umysłu w ciąży, przez moment sprowadzenia na świat małego Człowieka, na codziennej ciężkiej rodzicielskiej pracy kończąc.

Jako rodzice jesteśmy tylko ludźmi, czasem niesłuchający i niecierpliwi mimo największych chęci. Też potrzebujemy wsparcia!

Świetlica

Może macie Państwo do załatwienia jakieś ważne sprawy w urzędzie lub poważniejsze zakupy? Chętnie zorganizujemy np. raz w tygodniu świetlicę dla naszych homeschoolersów. Porozmawiamy wspólnie na ciekawe tematy, pogramy w gry planszowe, zintegrujemy się

Nasza świetlica może stać się też stałym miejscem kreatywnych spotkań, rówieśniczych zabaw, relacji. Zajęcia możemy również organizować outdorowo.

Spotkania integracyjne

Chętnie spotkamy się także w gronie rodzin ED. Poznamy się, wymienimy doświadczeniami, poszukamy wspólnie pomysłów, stworzymy naszą „szkolną” społeczność. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje ciekawych inicjatyw, wynikających z potrzeb i zainteresowań naszych dzieci i rodzin.

Przewiń do góry